Preskočiť na obsah
Jaroslav Held

Priemyselná výroba

Jaroslav Held

Výroba bižutérie a podobných predmetov

Obec
Horné Pršany
Od roku
1994
IČO
31 899 625

Jaroslav Held

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
974 01 Horné Pršany
Na trhu od
1. marca 1994
IČO
31 899 625
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 32.13)
Výroba bižutérie a podobných predmetov

Podnikanie v číslach

32
rokov na trhu
1994
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jaroslav Held

Jaroslav Held – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Horné Pršany. Podniká od 1. marca 1994.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba bižutérie a podobných predmetov“ (32.13). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad výroba drobných bytových doplnkov, stolárske práce a kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej….

Základné údaje

Obchodné meno
Jaroslav Held
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
31 899 625
Dátum vzniku
1. marca 1994
Miesto podnikania
974 01 Horné Pršany
Živnostenský register
Okresný úrad Banská Bystrica, vložka č. 601-7600
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 32.13)
Výroba bižutérie a podobných predmetov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jaroslav Held zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Výroba drobných bytových doplnkov

  • Stolárske práce

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti

  • Sprostredkovanie obchodu a služieb

  • Reklamná a propagačná činnosť

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jaroslav Held?

Miesto podnikania je v obci 974 01 Horné Pršany.

Čím sa Jaroslav Held zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba bižutérie a podobných predmetov“ (32.13). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba drobných bytových doplnkov; stolárske práce; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej…; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu….

Aké je IČO – Jaroslav Held?

IČO je 31 899 625.

Odkedy podniká Jaroslav Held?

Podnikanie začalo 1. marca 1994. Na trhu pôsobí 32 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jaroslav Held podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jaroslav-held.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.